«میم،الف،دال،ر مادر» در روزهای پایانی تدوین

فیلم تلویزیونی «میم، الف، دال، ر مادر» به کارگردانی «مسعود رسام» روزهای پایانی تدوین خود را می‌گذراند.

«رضا جودی» که تهیه کنندگی فیلم تلویزیونی «میم، الف، دال، ر مادر» را بر عهده دارد در گفت و گو با ..

سریال تلوزیونی زخم های رویا

تازه‌ترین اخبار و عکس‌ها از سریال «مسعود رسام»؛

 

خبرگزاری فارس: فیلم تلویزیونی «میم، الف، دال، ر مادر» به کارگردانی «مسعود رسام» روزهای پایانی تدوین خود را می‌گذراند.

«رضا جودی» که تهیه کنندگی فیلم تلویزیونی «میم، الف، دال، ر مادر» را بر عهده دارد در گفت و گو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت:‌تصویربرداری این فیلم تلویزیونی در ایام نوروز به پایان رسید و در حال حاضر مراحل پایانی تدوین خود را توسط «مهدی جودی» می‌گذراند.
وی افزود: فیلم تلویزیونی «میم، الف، دال، ر مادر» برای پخش از شبکه دو سیما ساخته شده و بازیگرانی چون فاطمه گودرزی، مهرداد ضیائی، فریبا نادری و پویان گنجی در آن ایفای نقش کرده‌اند.
وی در ادامه گفت: داستان فیلم تلویزیونی «میم، الف، دال، ر مادر» را «مسعود شامحمدی» نوشته و ماجرای زن امروز را در مواجهه با خانواده و مسئولیتش در زندگی مدرن امروزی را به تصویر می‌کشد و البته با توجه به موضوع مادر محوری که دارد احتمال پخش آن در روز مادر نیز وجود دارد.
وی تصریح کرد:تله فیلم «میم، الف، دال، ر مادر» داستان مادری 40 ساله است که صاحب دو فرزند به نام‌های مریم و سعید است. رخساره با شوهر خود با بازی مهرداد ضیائی در یک خانه استیجاری و با درآمد اندک شوهر به سختی زندگی می‌کند. رخساره آنقدر درگیر مشکلات و مسائل روزمره زندگی است که خود و روابط اطرافش را فراموش کرده است، او کسی را ندارد تا درد دل کند، رخساره در اثر تصادفی به کما می‌رود...
سایر عوامل این فیلم تلویزیونی عبارتند از:مجری طرح:میثاق فیلم، مدیر تصویربرداری:امیرقربان‌خانی، جلوه‌های ویژه رایانه‌ای:رضا فخاریه،
طراح چهره‌پردازی:مجید اسکندری، طراح صحنه و لباس: نرمین نظمی، صدابردار: علی نیازی و مدیر تولید:بهرام جلالی.

سریال تلوزیونی مادر

سریال تلوزیونی مادر

سریال تلوزیونی مادر

سریال تلوزیونی مادر

سریال تلوزیونی مادر

سریال تلوزیونی مادر

 

سریال تلوزیونی مادر